Po prostu słucham "Oxygene" co za pieka muzyka.
bylem na koncercie w Gdańsku w 2005 roku.
niezapomniane chwile.
bylem na koncercie w Gdańsku w 2005 roku.
niezapomniane chwile.
To jeden z pierwszych moich blogów. Tematycznie dotyczyć będzie głównie muzyki, która słucham, a jest to spora cześć świata muzycznego. Zapraszam do lektury.