wtorek, 20 lipca 2010



No fajny ten kawałek

poniedziałek, 8 czerwca 2009

dziś na tapecie Jean Michel Jarre

Po prostu słucham "Oxygene" co za pieka muzyka.
bylem na koncercie w Gdańsku w 2005 roku.
niezapomniane chwile.