wtorek, 20 lipca 2010
poniedziałek, 8 czerwca 2009
dziś na tapecie Jean Michel Jarre
Po prostu słucham "Oxygene" co za pieka muzyka.
bylem na koncercie w Gdańsku w 2005 roku.
niezapomniane chwile.
bylem na koncercie w Gdańsku w 2005 roku.
niezapomniane chwile.
Subskrybuj:
Posty (Atom)